На Херсонщині наводять порядок

Сьогодні, 7 грудня Владислав Мангер провів нараду з питань визначення плану заходів щодо дотримання мораторію на вирубку лісів та лісових масивів в області,а також стосовно забезпечення законності у сфері розробки та видобутку корисних копалин, зокрема піску, на території області.

Участь в обговорені взяли перший заступник голови облради В.Зеленчук, представники депутатського корпусу, прокуратури, Головного управління ДФС, управління СБУ, Головного управління Національної поліції, управління захисту економіки в Херсонській області ДЗЕ Національної поліції України, Головного управління Держпраці Херсонської області.

В першу чергу було розглянуто питання щодо дотримання мораторію на вирубку лісів та лісових масивів в області.

За результатами його обговорення прийнято рішення щодо створення спеціальної комісії, до складу якої увійдуть представники правоохоронних органів, контролюючих та дозвільних органів, депутати обласної ради та громадськість.

Першочерговим завданням в роботі комісії стане проведення інвентаризації всіх лісових насаджень Херсонської області з метою визначення їх належності та подальших заходів для забезпечення взяття на баланс лісосмуг.

Нагадуємо, рішення ІХ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання від 18.11.2016 № 264 «Про встановлення мораторію на вирубку лісів та лісосмуг у Херсонській області» діятиме до 30 квітня 2017 року.

Також присутні розглянули питання стосовно забезпечення законності у сфері розробки та видобутку корисних копалин, зокрема піску, на території області.

У ході його обговорення було визначено за необхідне встановити на території області місця законного видобутку піску, що дасть можливість організувати подальші заходи з боку правоохоронних, контролюючих та дозвільних органів для унеможливлення незаконної діяльності у цій сфері на Херсонщині.

Херсонська обласна рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон