Серед херсонських мажоритарників лідирує Співаковський

Громадська мережа ОПОРА завершила масштабний і комплексний моніторинг діяльності парламентарів, обраних в одномандатних округах, який проводився в рамках програми USAID РАДА з лютого по жовтень 2016 року.

У понеділок, 5 грудня, у прес-клубі «Новий день» були оприлюднені результати моніторингу діяльності народних обранців від Херсонщини.

За даними ОПОРИ, серед херсонських мажоритарників у підсумковому рейтингу за весь період моніторингу лідирує Олександр Співаковський, обраний по 182-му виборчому округу. У нього 33 місце у загальноукраїнському рейтингу.

За словами експертів, при визначенні рейтингів до уваги було взято парламентську та законодавчу активність народних обранців, участь у вирішення проблем округу, роботу громадських приймалень тощо.

«Народному депутату Олександру Співаковському, на наш погляд, вдалося знайти потрібний баланс між законотворчістю і роботою в окрузі. Саме тому у фіналі він так високо піднявся серед херсонських обранців», – прокоментував результати моніторингу громадський консультант ГО ОПОРА у Херсонській області Максим Єлігулашвілі.

До того ж, за його словами, Олександр Співаковський «був чи не єдиним із народних депутатів, які стабільно проводили особисті прийоми».

Експерти ОПОРИ також відзначили роботу громадської приймальні нардепа Співаковського, яка не лише надає постійну правову допомогу херсонцям, а й веде окремі тематичні проекти, як то «ОСББ» та «Субсидія», які згодом можуть вилитися в певну законодавчу ініціативу.

Разом із тим, на думку представника ОПОРИ, для вирішення проблем свого округу депутату-мажоритарнику О.Співаковському варто ширше використовувати такий парламентський механізм, як депутатський запит. А також — більш активно долучати до своєї законотворчої діяльності місцевих експертів. «Це допоможе в напрацюванні законопроектів, які можуть стати інструментом вирішення локальних проблем округу», – зазначив М.Єлігулашвилі.

Більш детально із результатами моніторингу, який проводила Громадянська мережа ОПОРА, можна ознайомитися тут.

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон