Телевежа на Херсонщині вже дратує кримських сепаратистів

На території Херсонської області минулого тижня лише розпочали будівництво телерадіовежі для трансляції українського сигналу мовлення на територію Криму, але це вже викликало роздратовані заяви окремих кримських політиків

Депутат Госудумы РФ, обраний по Сімферопольському одномандатному округу (окупований Росією Крим), Андрій Козенко зробив загрозливу заяву з приводу будівництва Україною телерадіовежі в Херсонській області для мовлення на півострів.

Рішення про будівництво вишки Козенко назвав "абсолютно безглуздими". За його словами, трансляція українського телерадіомовлення лише роздратує жителів Криму.

Козенко заявив, що телевежу біля села Чонгар з великою ймовірністю чекає доля електроопор, після вибуху яких у листопаді минулого року окупований Крим тимчасово залишився без електрики.

Як сказав російський депутат, телевишка буде знищена "вітром, або чиновниками, які зекономлять на її будівництві, або тими ж божевільними радикалами, які окопалися в Херсонській області".

За матеріалами сайту "Всвіті"

P.S. Нагадаємо, що на минулому тижні, 2 грудня, для трансляції українського сигналу мовлення на територію Криму та підсилення сигналу у південних районах Херсонської області, у селі Чонгар Генічеського району розпочалось будівництво телерадіокомунікаційної вежі.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон