«Творча майстерня» співробітників Херсонського онкодиспансеру

У п'ятницю, 2 грудня о 13:00 в рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкриється виставка творчих робіт співробітників закладу, присвячена 69 річниці із дня заснування диспансеру.

Експозиція складається з 69 різноманітних робіт, багато з яких виконані у техніках флористики, перламутру, олійного живопису, представлені фотографії, вишивані картини та одяг, вироби із шкіри та бісеру, декупаж, ляльки та багато інших неймовірних за красою робіт.

Ювілейна 10 виставка арт-проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру «Галерея життя» присвячена співробітникам закладу. «Творча майстерня» - невідомий для багатьох світ, з-за меж професії. На пропозицію головного лікаря показати свої роботи відгукнулись майстрині, що працюють у закладі від 1 до 40 років.

«Херсонський обласний онкологічний диспансер – заклад із великою історією, і саме у День заснування диспансеру ми хочемо показати красу душі тих, хто кожен день невтомно рятує життя. «Галерея життя» стане простором, де пацієнти та колеги-співробітники зможуть абсолютно по-новому поглянути один на одного, бо автора кожної роботи можна побачити не тільки в анотації на виставці, а й на робочому місці, просто подякувати за красу, поділитися враженнями... Це єднає та помножує гарні емоції та добрі думки», - зазначає головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

Херсонський Онкодиспансер

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів