У Херсоні відбулась важлива науково-практична конференція

Минулого четверга, 24 листопада на базі Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні відбулась XI міжрегіональна науково-практична конференція "Порушення когнітивного розвитку у дітей".

Конференція була організована заслуженим лікарем України, дитячим лікарем неврологом вищої категорії, головним позаштатним дитячим неврологом ДОЗ Херсонської обладміністрації, віце-президентом Асоціації дитячих неврологів України Горбом Анатолієм Леонідовичем та лікарями Херсонської філії асоціації дитячих неврологів України.

В роботі конференції від Херсонського державного університету приймали участь декан факультету природознавства, здоров'я людини і туризму, доцент кафедри корекційної освіти Глущенко Ірина Іванівна; заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри здоров'я людини Васильєва Наталія Олегівна; доценти кафедри здоров'я людини Карпухіна Юлія Вікторівна, Коньков Аркадій Миколайович та старший викладач кафедри Гребенюк Наталія Василівна, а також студенти 131, 151-с та 131-м груп спеціальності Фізична реабілітація та Спеціальна освіта.

До заходу залучились також провідні лікарі м. Києва, Миколаєва, Одеси та фізичні терапевти, реабілітологи, логопеди, дефектологи, психологи та педагоги, які займаються проблемами когнітивних порушень у дітей.

Доценти Васильєва Н.О. та Карпухіна Ю.В. виступили з доповідями з відповідної тематики конференції. Декан факультету доцент Глущенко І.І., професор кафедри корекційної освіти Яковлєва С.Д., доценти кафедри здоров'я людини Васильєва Н.О. та Карпухіна Ю.В. були нагороджені почесними грамотами за плідну співпрацю з Асоціацією дитячих неврологів України.

В цілому конференція була змістовною, насиченою, цікавою та мала практичне значення для лікування та реабілітації дітей з розладами та порушеннями когнітивної сфери.

Дякуємо організаторам та учасникам конференції за цінний досвід і продовжуємо співпрацю!

Наталя ВАСИЛЬЄВА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів