Херсонський губернатор працює у Болгарії

Під час візиту до болгарського міста Варни голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підписав тристоронній Меморандум про партнерство між Херсонщиною та Болгарієюу частині отримання гранту Євросоюзу на проведення протизсувних і берегоукріплювальних заходів в Чорноморському басейні.

Херсонський губернатор Андрій Гордєєв наразі перебуває у Болгарії, де провів зустріч з мером міста Варна Іваном Портних і губернатором регіону Варна Стояном Пасевим. Під час діалогу сторони обговорили питання співробітництва у сфері освіти, культури і туризму.

Як зазначив голова ОДА Андрій Гордєєв, під час візиту до Варни ним був підписаний тристоронній Меморандум про спільні наміри наших країн узяти участь в отриманні гранту від Євросоюзу на проведення протизсувних і берегоукріплювальних заходів.

"Від імені Херсонщини уклали тристоронній меморандум про партнерство щодо отримання гранту Євросоюзу на проведення берегоукріплювальних заходів. Також підписали меморандум про співробітництво в туристичній галузі із мером і губернатором Варни.

В частині берегоукріплення, завдяки болгарським партнерам, ми змогли долучитися до програм Євросоюзу із проведення берегозахисних заходів в Чорноморському басейні. Маємо створити при Херсонській ОДА робочу групу для розробки проектів берегоукріплення на Херсонщині та реалізувати їх вже у 2017 році. А в галузі туризму нам цікавий досвід Варни в просуванні туристичного продукту та залученні мережевих готельних операторів на узбережжя для того, щоб наша область могла забезпечити українцям та європейцям можливості групового туризму та значний вищий рівень сервісу.

Дякую болгарам за довіру! Я впевнений, що спільні проекти підуть на користь нашим країнам, бізнесу та громадянам України і Болгарії." - розповів голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів