На кордоні Херсонщини виявили тисячу недійсних паспортів

З початку поточного року прикордонники Херсонського та Бердянського загонів виявили близько 1 тисячі недійсних паспортних документів

В результаті професійних навичок інспекторського складу, що здійснює перевірку документів в пунктах пропуску через державний кордон та контрольних пунктах в'їзду – виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, з початку 2016 року прикордонники виявили майже 1 тисячу недійсних для перетину документів.

Крім того, майже у 100 випадках громадяни намагались проїхати без належних документів, а у більше ніж 50 випадках прикордонники виявляли підроблені. В одному випадку громадянин намагався перетнути адміністративну межу по чужому паспортному документу, а ще у 12 прикордонники виявляли підроблені відмітки ДПСУ у іноземців.

Просимо звернути громадян увагу на своєчасну підготовку необхідних документів для прямування через державний кордон чи адміністративну межу з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Максим СОРОКА
Помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального
управління з питань взаємодії зі ЗМІ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів