Херсонський нардеп висловив свою позицію

Народний депутат України Олександр Співаковський вирішив відреагувати на інсинуації щодо плагіату, які останнім часом стали досить гострими в колі українських науковців, зважаючи на нещодавні голосні скандали.

Так, народний депутат, який опікується саме питаннями освіти, на своїй Фейсбук сторінці написав наступне:

"Останнім часом сама ідея впровадження обов'язкових інтелектуальних декларацій (і-декларацій) викликає дещо хворобливу реакцію певної частини наукової спільноти.

На заклик Сергія Шарапова та аби покласти край усіляким інсінуаціям і фейкам на цю тему, вирішив опублікувати перелік власних наукових здобутків та тих, де був співавтором.

Адже, на відміну від деяких чиновників від науки, не бачу сенсу щось замовчувати чи то приховувати.

Разом із командою однодумців маємо абсолютно реальні здобутки: ми створювали і продовжуємо створювати веб-ресурси, мультимедіа-енциклопедії, програмні засоби навчального призначення тощо.

Деякі з них, до речі, були виконані на замовлення МОН, а деякі у рамках міжнародних проектів.

Детальну інформацію кожен, хто бажає, може знайти на сайті kspu.edu.

Отже, будь ласка, читайте і вивчайте. Закликаю і своїх опонентів стати трохи відкритішими для суспільства...", - заявив Олександр Співаковський.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів