Мангер виконує обіцяне

Як обіцяв раніше голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, - для мешканців Херсонської області медична діагностика буде проводитися безкоштовно.

Нагадаємо, що під час першої прес-конференції у статусі голови Херсонської облради, Владислав Мангер визначив одним з першочергових своїх завдань запровадження програми безкоштовної медичної діагностики.

І ось тепер, відповідно до рішення ІХ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання від 18 листопада 2016 року №259 «Про внесення змін до програми соціального, економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2016 рік» для мешканців Херсонської області за направленням лікаря буде проводитися БЕЗКОШТОВНО наступна медична діагностика:

- загальний аналіз крові;
- аналіз крові (цукор);
- ультразвукова діагностика;
- рентгенографічне обстеження.

"Обласна рада виділяє понад 1,3 мільйона гривень на те, щоб жителі міста і області могли безкоштовно провести первинні дослідження, необхідні для подальшого лікування. Упевнений, це стане важливою підмогою всім жителям Херсонської області. І я радий, що ми знайшли в цьому питанні з депутатами розуміння.

Тепер завдання обласного апарату: довести дану інформацію до населення і контролювати неухильне виконання цього рішення. Перший крок уже зроблено: ми відкрили гарячу лінію - (0552) 45-51-89 або 0-800-507-574 (безкоштовно). Будь-яка ваша скарга - мені керівництво до дій", - прокоментував рішення депутатів голова облради Владислав МАНГЕР.

Херсонська обласна рада

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів