Херсонський гурт «Степ» знову в ефірі

Декілька місяців тому, в ефірі всеукраїнського радіо «ЕРА», відомий херсонський музичний гурт «Степ», у програмі «Культурний простір», заінтригував слухачів, розповівши про плани щодо нових пісень...

Учасники колективу пообіцяли, що нові композиції, стануть більш емоційними та романтичними. Також пообіцяли, що радіослухачі зможуть першими почути нові композиції.

Гурт «Степ», виконав свою обіцянку та представив на різних радіостанціях країни, свою нову пісню "Останній лист".

Композиція дійсно вийшла дещо іншою, в порівнянні з попередніми піснями, але все ж таки стиль та манери колективу легко впізнаються.

По перших відгуках після ефірів, слухачам та прихильникам групи пісня сподобалась. До речі послухати та безкоштовно скачати пісню, можна за цим посиланням www.step.ks.ua

Також хочеться додати,що на нову пісню групи «Степ», найближчим часом, буде відзнято відео-кліп.

І саме головне, всіх прихильників запрошуємо у неділю до екранів телевізорів, саме у цю неділю, 20 листопада, на телеканалі УТ-1, в проекті «Фольк Мьюзік», знову візьме участь зі своєю піснею, херсонський музичний гурт «Степ».

Арт-директор гурту "Степ"
Андрій ЧЕРЕДНЮК

P.S. Гурт «Степ» було засновано у 1995 році. Його організаторами були Андрій Череднюк та Сергій Василенко. Перші пісні в цьому ж році зазвучали на радіо в національному хіт-параді «12-2», музичні критики вже тоді відзначили потенціал групи.

У тому ж році гурт "Степ" взяв участь зі своїм кліпом на пісню «Режисер кіно» в телевізійному хіт-параді «територія-А», ця пісня не досягла вершини хіт-параду, але щільно засіла в її середині ...

У 1996 році колектив бере участь у фіналі музичного змагання, де зустрічається з гуртом «Слайдер». І хоча овації глядачів і їх симпатії були на боці «Степ», журі віддає херсонцям 2 місце.

В кінці цього ж року колектив починає працювати над створенням повноцінного музичного альбому. Пісні з нового альбому, такі, як «Дівчина Африка» і «Все в нас є» стають лідерами вітчизняних теле- і радіо хіт-парадів.

На початку 1997 року гурт «Степ» стає лауреатом всеукраїнського конкурсу «Мелодія». Наприкінці цього ж року «Степ» входить до двадцятки кращих колективів України і займає в рейтингу 12 місце.

А ще через рік гурт «Степ» випускає новий альбом «Смажений кабанчик» і в цьому ж році за оцінками фахівців його тираж по продажам побив усі рекорди, що існували до цього в Україні.

У 2006 році група «Степ» випустила новий альбомом «Качечка». На пісню з однойменною назвою був знятий відеокліп (мультфільм). Його презентація з успіхом пройшла на вітчизняних музичних телеканалах , аудіо варіант звучав в ефірах провідних радіостанцій.
Сьогодні, до свого 20-ти річчя з дня заснування, група «Степ» завершила роботу над новим альбомом, назва якого «Країна Україна». Своїми піснями ми хочемо підтримати в цей не простий час народ України. Ми хочемо підняти не тільки патріотичний дух а й просто настрій.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів