Олена Урсуленко: Зі святом, рідний універе!

Одному з найстаріших на теренах області вищому навчальному закладу – Херсонському державному університету – виповнилось 99!

Заснований 1917 року заклад пройшов шлях від вчительських курсів до потужного багатопрофільного науково-педагогічного і культурно-освітнього центру півдня України.

У його стінах здобувають вищу освіту близько 7 тисяч студентів – на стаціонарній, заочній формах навчання, у докторнатурі й аспірантурі. 600 педагогів-науковців дають академічні знання, займаються науковим пошуком і рухають науку вперед.

За рік ми святкуватимемо столітній ювілей Херсонського державного університету – альма-матер багатьох херсонців, жителів області й інших регіонів України – вихователів, вчителів, перекладачів, математиків і фізиків, ІТ-шників, соціологів, психологів й істориків, які, отримавши вищу освіту, знайшли себе й стали успішними.

З особливим почуттям я вітаю всіх викладачів і студентів, адже навчання в стінах ХДУ залишило в моєму житті приємні спогади і теплі стосунки між однокурсниками й наставниками.

Зі святом, рідний універе!

Олена УРСУЛЕНКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів