Андрій Гордєєв: Путін нав'язує нам думку, що Україна залежна від Криму, хоча насправді все навпаки

Крим не може існувати без материкової частини України – заявив голова Херсонської облдержадміністрації під час обговорення питання щодо стану теплозабезпечення Генічеського району на засіданні виїзної колегії ОДА 16 листопада.

«Сьогодні коли півострів не має власного водопостачання, подачі електроенергії та газу, пропагандистська машина країни-агресора стверджує про те, що материкова Україна не зможе нормально функціонувати без Криму», – звернув увагу Андрій Гордєєв.

Він нагадав, що на сьогоднішній день подачу ресурсів у напрямку Криму повністю припинено, а ця заява є черговим способом розхитати політичну ситуацію на Херсонщині і в Україні в цілому.

«Газові свердловини в Криму, які до анексії обслуговували і Херсонщину, сьогодні затухають і не в змозі забезпечити газом навіть жителів півострова. Тому ми не беремо до уваги можливість подачі газу для жителів Генічеського району з Криму, а ведемо роботу щодо початку будівництва окремого газопроводу», – наголосив голова облдержадміністрації.

Андрій Гордєєв також зазначив, що питання забезпечення газом Генічеського району – це питання не просто місцевого масштабу, а державного: «Адже це центральна магістраль, завдяки якій з газом будуть не тільки жителі Генічеська та району, а й багатьох інших районів Херсонщини».

Таврія24

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів