Депутати підтримали ініціативу створення Морського музею

Постійна комісія обласної ради з питань управління об'єктами комунальної власності підтримала ініціативу щодо створення в м. Херсоні Морського музею на базі підводного човна СС-310,що знаходиться в напівзатонулому стані в одному із затонів Дніпра на території ВАТ «Херсонський суднобудівний завод».

У той же час, заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова запропонувала підтримати рекомендацію постійної комісії обласної ради з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності стосовно цього питання.

Оскільки сума на створення такого музею значна, то комісія рекомендувала обласній державній адміністрації розглянути можливість оголошення конкурсу на залучення позабюджетних коштів для реалізації культурного проекту Морського музею.

Довідка. 31 січня 2001 року підводний човен передали міжнародному фонду «Славутич» (Україна) для переобладнання на музей в м. Київ (розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 №23-р). Вартість робіт, які за дорученням Президента України мали фінансуватися Кабінетом Міністрів, повинна була скласти близько 100 тисяч доларів США. До сьогодні роботи на підводному човні не проводилося. Складається враження, що Фонд просто «забув» про нього.

За матеріалами Херсонської облради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів