Херсонська молодь має знати більше

Для цього, під егідою Херсонського обласного центру зайнятості, у Херсоні відбудеться профі-квест для учнівської молоді «В долонях степу і Дніпра».

У четвер, 17 листопада об 11.30 год. у приміщенні ДНЗ «Вище професійне училище №2 м. Херсона» за адресою: Миколаївське шосе, 52, м. Херсон відбудеться І-ий етап обласного масового профі-квесту для учнівської молоді «В долонях степу і Дніпра», де визначатиметься переможець категорії «Кращий туристичний маршрут».

Учасники заходу з усіх міст та районів області (близько 350 осіб) – учні, вчителі, бібліотекарі, спеціалісти служби зайнятості. На заході команди представлятимуть розроблені ними туристичні маршрути у форматі командних виступів з елементами театралізації.

Організатори – Херсонська обласна державна адміністрація, департаменти та управління ХОДА, обласний центр зайнятості, обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки, роботодавці тощо.

Мета проекту – сприяння національно-патріотичному вихованню шкільної молоді, забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжного безробіття, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку області, його орієнтації у виборі діяльності на потребу регіонального ринку праці.

«Формування активної життєвої позиції молоді сьогодні є запорукою розвитку Херсонщини, адже саме молоде покоління і є рушійною силою перетворень, - наголошує директор обласного центру зайнятості Євген Єрашов.

- Підвищення поінформованості про соціальний та економічний розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину, все це є складовими патріотичного виховання молоді та успішного майбутнього нашої країни».

Відділ організаційної та інформаційної роботи
Херсонського обласного центру зайнятості

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів