На Херсонщині готують снайперів

Серед військовослужбовців снайпер завжди знаходився на особливому статусі. Це людина з гвинтівкою, яка вміє те, що не вміють інші, з ювелірною точністю уражати ціль з великої відстані.Сама назва «снайпер» викликає почуття поваги, яке межує із почуттям страху.

Умови сьогодення внесли свої корективи в систему підготовки снайперів і в Державній Прикордонній службі України. Близькість ворога вимагає від снайпера бути професіоналом своєї справи, зробивши снайперське ремесло своєю професією.

Ось і в Херсонському прикордонному загону пройшли тижневі курси по підготовці снайперів.

Основний необхідний навик снайпера – це влучно стріляти, тому і перш за все військовослужбовців тренувались стрільбі з різних положень, а також діям у складі тактичної групи. Інструктора навчили правильному прицілюванню, необхідній затримці дихання та техніці спуску гачка.

Окрім навичкам влучної стрільби прикордонники-снайпери підвищували свою фізичну підготовку та вчились долати стресові ситуації. Адже снайпер повинен бути спокійним, врівноваженим та стресостійким.

Наступні такі навчання снайперів заплановані на зимовий період, де будуть відпрацьовуватись навички стрільби в зимових умовах.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван Шевцов

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів