Як не стати жертвою злочинців на Каховщині

Каховський відділ поліції спільно з Каховською місцевою прокуратурою проводять роз'яснення норм чинного законодавства мешканцям міста та району на тему: «Як не стати жертвою грабежів, крадіжок та розбоїв».

Щоб не стати жертвою, або зменшити завдану шкоду від таких злодюг хочемо порадити: у першу чергу обмежте спілкування з незнайомими чи малознайомими людьми. Слід відмовитися на їхнє запрошення пройти з ними у віддалені місця (парк, під'їзд, гараж та ін.).

На спробу незнайомця відвести вас у бік від інших, слід привернути до себе увагу перехожих, можна привітатися з ними та попросити їх про допомогу. На прохання невідомого дозволити подивитися ваш мобільний телефон, необхідно йому відмовити і сховати телефон у внутрішньою кишеню.

Слід не демонструвати цінні речі та гроші в присутності невідомих вам людей. Під час проїзду у громадському транспорті цінні речі (мобільні телефони, гроші тощо) необхідно тримати у внутрішніх кишенях одягу.

Якщо вже такий випадок стався, тобто у Вас відібрали мобільний телефон, або Ви стали жертвою грабіжника негайно звернутися до поліції! Зателефонувати за номером 102. Зателефонувати можливо з будь-якого таксофону на вулиці (дзвінок в міліцію безкоштовний) або попрохати перехожих зателефонувати з мобільного телефону (дзвінок також безкоштовний).

Добігти до найближчого магазину чи іншого приміщення, де можливо є телефон та зателефонувати до найближчого відділу поліції.

Обов'язково спробувати запам'ятати особу злочинця, його зовнішній вигляд, зокрема одяг, можливо особливі прикмети (татуювання, шрами, особливості мови), де саме стався злочин, о котрій годині та у якому напрямку зник злочинець. — у розмові по телефону з поліцейським необхідно спокійно повідомити свої повні анкетні дані (прізвище, ім'я та по батькові, адресу проживання), коли, де та з яких обставин стався злочин, інформацію про злочинця.

Каховський ВП та Каховська місцева прокуратура з проханням звертається до Вас: будьте уважними, дотримуючись наших порад ви уникнете неприємних несподіванок та втрати цінних речей.

"Каховська зоря"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів