Андрій Гордєєв: У Генічеському районі достатньо газу

У Генічеському районі на сьогодні достатньо газу, який подається зі свердловин на Арабатській стрілці, для забезпечення потреб усіх споживачів, - запевнив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Проблему, яка виникла через шторм в Азовському морі, було вирішено ще 28 жовтня.

На сьогодні ми маємо на свердловинах невикористані обсяги видобутого газу та достатні запаси в родовищі, щоб впевнено зустріти зиму.

Потужність цих свердловин дозволяє нам тривалий час витримувати 20-градусні морози, а далі вмикається схема опалення приватного сектора твердим паливом із збереженням централізованого опалення об'єктів соціальної сфери та багатоповерхівок Генічеська.

Тепер про перспективи. Маю попередню домовленість із Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом про будівництво газопроводу, який з'єднає Генічеськ із центральною газотранспортною мережею України.

Це дозволить нам не лише інтегрувати Генічеськ в українську мережу, а й додатково газифікувати чотири райони області. Вже у листопаді маємо завершити коригування старого ще радянського проекту і розраховуємо у 2017 році приступити до будівництва нового газопроводу.

Питання газозабезпечення Генічеська під контролем у Володимира Гройсмана, в мене особисто та у голови обласної ради Владислава Мангера, - повідомив Андрій Гордєєв.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів