Херсонщина стає прикладом для інших регіонів України

Останні (військові кажуть - крайні) загони територіальної оборони вишикувалися вчора, 12 листопада для участі у навчаннях на полігоні Високопільского району,- повідомив керівник виконавчої влади Херсонщини Андрій Гордєєв.

«Ми створили такі ЗТО в складі 250-300 бійців у кожному районі Херсонської області, - доповідає Андрій Гордєєв. - У випадку загрози вони стануть на охорону своїх населених пунктів, допомагаючи частинам ЗСУ.

Маю зазначити, що у такому масштабі заходи з формування територіальної оборони реалізуються в Україні вперше - Херсонщина стає прикладом для інших регіонів України!

Я дякую Віктору Муженко за підтримку нашої ініціативи та допомогу в її реалізації! Дякую Ігору Буднику та працівникам військкоматів за роботу з формування загонів і організації навчань.


Перший етап формування тероборони на Херсонщині завершується. На черзі - створення стрілкового батальйону та окремих рот.

Сьогодні Херсонщина - це безпечний край, в якому живуть справжні патріоти України. Нашим завданням було навчити більше 5000 земляків тримати зброю та захищати свій дім, свою землю, нашу Україну, і ми це завдання виконали.


Поки одні проводили мітинги, ми проводили навчання. А час покаже, хто був розсудливішим», - вважає Андрій Гордєєв.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів