Проблему газопостачання Генічеська допоможе вирішити Гройсман

Про це голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер повідомив 11 листопада на апаратній нараді по окремих стратегічних напрямках роботи влади на Херсонщині.

На нараді було розглянуто основні питання, що були підняті в ході візиту Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Херсона.

Так, одне із найважливіших питань, які обговорити з Прем'єр-міністром України керівники Херсонщини, – це проблема газопостачання до Генічеського району Херсонської області.

Володимир Гройсман повідомив, що вже на наступному тижні в Києві буде організовано нараду з усіма компетентними керівниками, буде запрошено голову Херсонської облдержадміністрації А.Гордєєва та голову облради В.Мангера, для вирішення цієї критичної ситуації.

«Тільки зі стовідсотковим вирішенням проблеми газопостачання у Генічеському районі Херсонської області та чітким планом дій, ми завершимо розгляд цього питання», - запевнив Володимир Гройсман.

Також А.Гордєєв та В.Мангер обговорили з Прем'єром питання виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на ремонтні роботи доріг, зокрема за напрямком Мар'їнське – Берислав, та продовження розпочатого будівництва мостопереходу в Херсоні.

Анжела ГОЖА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів