Хто в Херсоні працює на депутата Шадріна?

Останнім часом постійним супроводжуючим депутата Херсонської обласної ради, голови постійної комісії з питань культури, науки, освіти та спорту Володимира Шадрінастала маловідома у культурних, наукових та спортивних колах Херсонщини пані Дерев'янко І.В.

На сесіях обласної ради, засіданнях очолюваної Шадріним В.М. профільної комісії, суспільних акціях, тощо, названа особа завжди поруч з ним, символізуючи підтримку спортивної громади області.

Тому у спортивних колах Херсонщини виникло закономірне питання: хто ж вона - Ірина Дерев'янко?

Можливо це тренер, який підготував хоча б одного спортсмена, методист - функціонер, що забезпечив діяльність якогось спортивного закладу або організації, можливо це науковець або вчитель фізичного виховання?

Виявляється ні. Ніхто зі спортивної спільноти області донедавна взагалі не знав цю видатну особистість...

А відомою, в певних колах, вона стала не так давно - з моменту появи на Херсонщині такої собі "профспілки працівників фізичної культури і спорту". Дерев'янко І.В. числиться її керівником. Які організації увійшли до цієї профспілки достеменно мало хто знає. Тому очевидно - відомі спортивні структури Херсонщини не мають з нею нічого спільного.

Зате саму керівницю новоствореної спортивної профспілки Дерев'янко І.В., як виявилося, добре знають в Управлінні молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації, про що навіть поліцію повідомили.

Виявляється, що пані Дерев'янко шляхом шахрайських дій, підробки документів або вступу у злочинний зговір з керівниками спортивних закладів у 2013-2014 роках працевлаштувалася на роботу до СДЮСШОР № 2 та школи вищої спортивної майстерності, не маючи на це законних підстав (відсутня спеціальна освіта).

Працюючи ж тренером-викладачем Ірина Дерев'янко, згідно інформації Управління молоді та спорту ОДА, фальсифікувала в журналах обліку прізвища дітей спортсменів та жодного разу не провела тренувального заняття, чим нанесла збитки обласному бюджету у сумі понад 70 тис. грн.

Сьогодні за цими фактами відкрито кримінальне провадження і скоро суд дасть оцінку «великому спортивному діячу».

Тетяна САФОНОВА

P.S. А поважному обласному депутату Володимиру Шадріну слід уважніше ставитися до підбору свого оточення, оскільки з людьми сумнівної репутації він тільки втрачає повагу і авторитет серед спортивного середовища Херсонщини.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів