Владислав Мангер про напрямки роботи на тиждень та запровадження проекту «Відкритий бюджет»

Вчора, 31 жовтня, голова обласної ради Владислав Мангер провів робочу нараду з керівними працівниками виконавчого апарату облради щодо організації заходів по основних напрямках роботи на тиждень та запровадження проекту «Відкритий бюджет».

Напрямки роботи, на які першочергово звернув увагу голова облради, – це підготовка до проведення сесії обласної ради, що планується на листопад 2016 року, засідання постійних комісій та реалізація програми безкоштовного медобстеження, за результатами чого голова облради надав доручення згідно компетенції кожного.

Після цього нарада перейшла у формат обговорення проекту «Відкритий бюджет».

Владислав Мангер підкреслив необхідність запровадження проекту «Відкритий бюджет», який він презентував у період проведення виборчої кампанії.

- Проект «Відкритий бюджет» дасть можливість кожній людині контролювати бюджетні доходи та, особливо, витрати, проводити аналіз ефективності використання коштів громади та відкрито бачити видатки бюджету, – запевнив Владислав Мангер.

Заступник голови облради Оксана Рукавішнікова зазначила, що для запровадження проекту можливо використовувати інформацію існуючих офіційних електронних баз.

Начальник відділу юридичної та кадрової роботи Анастасія Покорна відзначила: «Ми можемо безперешкодно втілювати проект, адже ми повністю діємо в рамках чинного законодавства України».

Владислав Мангер надав доручення підготувати проект розпорядження щодо організації роботи з питань втілення проекту «Відкритий бюджет» та запровадження електронної системи, спрямованої на відкритість діяльності комунальних підприємств (закладів) обласної ради.

Анжела ГОЖА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів