Олена Урсуленко: Щоб кожен херсонець пишався своїм містом

З Днем міста херсонців привітала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Наше славне місто має цікаву історію і, впевнена, прекрасне щасливе майбутнє. Бо живуть в ньому гарні люди, справжні патріоти, для яких любов до своєї малої Батьківщини – не просто слова.

У спадок від пращурів ми отримали місто з неповторною архітектурою історичного центру, особливою аурою толерантності.

Херсон – це моє рідне місто! Рідні вулиці, парки, бульвари, сквери, старовинні й сучасні будинки, знайомі усміхнені обличчя – все це частка мого життя і моєї душі.

У святкові дні ми згадуємо і славну минувшину, аби усвідомити, хто ми є. Адже саме на півдні України плекалась вольниця козацька.

Ми завжди повинні пам'ятати про те, що можливість жити і працювати під мирним небом нам сьогодні забезпечують воїни української армії. Я хочу подякувати волонтерам, котрі продовжують допомагати бійцям на Сході країни.

Ми маємо об'єднатись для розвитку, для добробуту кожного. Впевнена, від кожного з нас залежить, яким бути місту далі, аби воно розквітало і молодь залишалась тут жити і працювати.

Хочу побажати, щоб жителі й гості завжди відчували щиру гостинність, щедрість душі і теплоту стосунків.

Щоб сьогодні й завжди ви бачили усміхнені обличчя, діти зростали у комфорті, вчились у сучасних школах, розвивали свої таланти, а люди старшого віку не відчували себе кинутими.

Щоб кожен херсонець пишався своїм містом! Зі святом вас, шановні земляки!

Олена УРСУЛЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон