Херсонці вже готуються до Олімпіади 2020

В Херсонському вищому училищі фізичної культури разом з початком нового навчального року розпочалась підготовка спортсменів до наступних літніх Олімпійських ігор, які відбудуться у 2020 році в Токіо.

Напередодні Дня фізичної культури і спорту було придбано нове обладнання та спортивний інвентар.

Для легкої атлетики – списи та диски тренувальні різної ваги, бар'єри тренувальні та сучасні стартові колодки, палички естафетні тощо.

Для важкої атлетики – грифи олімпійські та набір дисків різної ваги. Для вільної боротьби – мати борцівські, для гімнастики – комплект нових матів.

Відділення веслування почало отримувати нові весла, спеціальне спортивне взуття. Нову спортивну форму отримали гандболісти, легкоатлети, спеціальні тріко - борці та важкоатлети.

Вже замовлені та скоро будуть отримані доріжка гімнастична та сітка батутна разом з набором пружин, тренажер для відділення веслування на байдарках і каное, пневматична гвинтівка для відділення стрільби кульової.

Іде робота по налагодженню нової сучасної системи вентиляції у спортивних залах.

Крім того, в липні поточного року проведена заміна вікон на другому поверсі учбової частини, кімнати вихованців укомплектовані новими шафами та іншими меблями.

Учнівська їдальня отримала новий посуд, відремонтовані 7 одиниць морозильної техніки та холодильників, посудомиєчні машини, електроказани та інше обладнання для приготування їжі.

Повним ходом іде створення нової спортивної бази на березі Чорного моря – в місті-курорті державного значення Скадовську.

Розроблено проект та розпочато облаштування спортивних залів та майданчиків для важкої атлетики, боротьби, гандболу та пляжного гандболу, легкої атлетики тощо.

Все це стало можливим за підтримки обласної ради, обласної державної адміністрації, управління освіти, науки та молоді, управління спорту облдержадміністрації, а також кропіткої роботи всього колективу Херсонського вищого училища фізичної культури.

Сьогодні в навчальному закладі запроваджено систему жорсткої економії електроенергії, комунальних послуг, оптимізація якості та ціни на всі продукти харчування, розроблена система платних послуг для спортсменів з інших областей та країн, які приїздять на змагання в Херсонську область.

За рахунок цього було зекономлено та перерозподілено на придбання вкрай потрібного спортивного обладнання біля двох мільйонів гривень.

Включення 5 нових видів спорту до програми Олімпіади - 2020 в Токіо дає нові можливості для херсонців.

Особливо це стосується карате, в якому наших спортсменів знають далеко за межами України.

А це вимагає і внесення змін до статуту училища, збільшення відділень та кількості учнів, розроблення нової концепції та стратегії розвитку навчального закладу та його спортивних відділень.

Новий проект статуту та концепції вже знаходяться в обласній раді та чекають на розгляд депутатами.

Андрій ЯЦЕНКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів