Прокуратура продовжує реагувати на незаконну передачу земель навчальних закладів

Каховською місцевою прокуратурою в ході реалізації представницьких повноважень встановлено, що у жовтні 2015 року однією із загальноосвітніх шкіл Каховського району укладено договір із приватним селянським підприємством

Договір про сумісне використання земельної ділянки загальною площею понад 70 га, яка в 2000 році рішенням сільської ради була передана навчальному закладу в постійне користування.

Після встановлення порушень вимог Закону України «Про оренду землі», Каховською місцевою прокуратурою до господарського суду Херсонської області подано позов про повернення земельної ділянки вартістю близько 4 млн. грн., яка перебуває у постійному користуванні навчального закладу, а отже відповідно до вимог чинного законодавства не може бути надана в користування суб'єкту господарювання.

Погодившись з позовом прокурора, приватне селянське підприємство звільнило земельну ділянку та відповідно до акту прийому-передачі повернуло її загальноосвітній школі, у зв'язку з чим провадження по справі припинено.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон