На Херсонщині приділятимуть спорту більше уваги

Про це говорили сьогодні, 8 вересня під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та голови обласної ради Андрія Путілова з учасниками ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Зустріч керівників області з спортсменами, їх тренерами та фізкультурно-спортивним активом Херсонщини відбулася з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту і начальник управління молоді і спорту Юрій Семченко розповів про результати ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

«За загальною кількістю медалей УКРАЇНА посіла 25 місце. Оцінюючи результати саме херсонських спортсменів, можна відзначити,що посівши три IV місця, три VI місця Херсонщина у всеукраїнському рейтингу знаходиться на 9 місці», - зазначив він.

Також Юрій Семченко, зауважив, що вважає виступи наших спортсменів гідними та зважаючи на жорсткий кваліфікаційний відбір, в якому відсіялось тисячі сильних конкурентів, вони потрапили до числа кращих на планеті в своїх видах, що уже є великим спортивним досягненням, яке треба цінувати.

Вже є 8 спортсменів Херсонської області, які отримали ліцензії на участь у ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2016 року вперше за роки незалежності отримали матеріальну допомогу на загальну суму 250 тис. грн. з обласного бюджету. Також матеріальну допомогу отримають 3 спортсмени Херсонської області, які отримали ліцензії на участь у ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року – 95,0 тис. грн.

У своєму виступі начальник управління молоді і спорту відзначив, що у 2015 році обсяг фінансування з обласного бюджету було збільшено на 29 %, а у 2016 році ще на 19 %, враховуючи додатково виділені 4,4 млн. грн прослідковується збільшення на 43,5 %.

Ці кошти підуть на фінансування з другого півріччя 2016 року обласної штатної спортивної команди резервного спорту – 180,0 тис. грн, на виплату щомісячних обласних стипендій провідним спортсменам області – 540,0 тис. грн та на виплату одноразових грошових винагород – 539,3 тис. грн. Уже виплачено стипендії 6 спортсменам і 6 тренерам на загальну суму 73,5 тис грн.

Окрім матеріального заохочення спортсменів для розвитку фізкультури і спорту на Херсонщині буде проведено інвентаризацію у спортивній сфері на рівні кожної місцевої ради, окрім цього є ряд першочергових заходів, які облдержадміністрація має реалізувати:

– відкрити відділення футболу (юнаки) у Вищому училищі фізичної культури, а також футболу (дівчата) у Скадовській філії училища;

– передбачити в районних бюджетах кошти на співфінансування (10 %) будівництва сучасних майданчиків для ігрових видів спорту (вартість майданчика 602,1 тис. грн) та відкритих майданчиків з тренажерним обладнанням (вартість майданчика 93,6 тис. грн);

– визначити перелік об'єктів незавершеного будівництва, нежитлового фонду, які можуть бути передані для облаштування житла провідним спортсменам та тренерам області;

– створити в структурах райдержадміністрацій окремі підрозділи з питань фізкультури та спорту.

Найближчим часом буде розпочато роботу над проектом нової програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2017-2020 роки до розробки якої запрошують долучатись усіх фахівців сфери спорту на Херсонщині.

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон