У Херсоні запалюватимуть «Зірки Майбутнього»

5-6 листопада 2016 року у Херсоні відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірки Майбутнього».

Фестиваль запрошує учасників представити свої таланти в номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Оригінальне мистецтво».

До участі запрошують колективи дітей, підлітків та молоді, а також окремі учасники у таких вікових категоріях: дитяча номінація – від 4 до 8 років; 2 категорія – від 9 до 12 років; 3 категорія – від 13 до 17 років; 4 категорія – від 18 і більше.

Конкурсантів будуть оцінювати журі: викладачі вузів музичних дисциплін, представники Продюсерських та Фестивальних центрів, концертних агенцій, працівники шоу-бізнесу.

Журі буде обирати переможців та призерів фестивалю за такими критеріями як виконавська майстерність, художній рівень репертуару, сценічна культура, якість аранжування обробки, інструментовки, новизна подачі матеріалу.

Фестиваль проходить під гаслом: «Молодь – за майбутнє без СНІДУ, наркотиків, тютюнокуріння, правопорушень та забруднення навколишнього середовища» при підтримці Міністерства освіти і науки України і Міністерства культури України.

Організаторами фестивалю є Херсонський Державний Університет, факультет культури і мистецтв та фестивальний центр «BORZENKO records».

Заявки на участь надсилати на адресу оргкомітету: Херсонський Державний Університет, факультет культури і мистецтв, координатор Альона Граматюк. Тел. +380955274294, +380683972430. Е-mail: zirkimaybutnyogo@ukr.net В Контакті: https://vk.com/alyona_gramatyk. Facebook: https://www.facebook.com/zirkimaybutnyogo2016/#
Заявки подаються до 25 жовтня 2016 року.

Фестиваль-конкурс відбуватиметься 5-6 листопада 2016 року, в м. Херсон, вул. 40 Років Жовтня (вул. Університетська) 27, Херсонський Державний Університет, концертна зала.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон