У прикордонників на Херсонщині поповнення

Вчора, 30 серпня, в Херсонському прикордонному загоні ще 20 військовослужбовців за контрактом здійснили мрію пов'язати своє життя із службою на кордоні та прийняли присягу на вірність народові України.

Із такою визначною подією молодих прикордонників привітав начальник Херсонського загону полковник Олег Шевченко, а Голова відділу військово-патріотичного виховання Херсонської Єпархії протоієрей Ігор благословив військовослужбовців на обраний життєвий шлях .

Охочих вступити на військову службу за контрактом в Держану прикордонну службу України стає щоразу більше. Високе грошове забезпечення та комфортні умови служби, не зважаючи на складну військово-політичну обстановку, приводять в ряди прикордонників як хлопців, так і дівчат.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван ШЕВЦОВ

P.S. Нагадуємо, що для бажаючих проходити військову службу за контрактом в лавах Державної прикордонної служби України завжди відкриті двері у Херсонському прикордонному загоні.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон