У Новій Каховці перевірять благоустрій міста

Перевірити дотримання правил благоустрою на території Нової Каховки, зафіксувати найпроблемніші ділянки, провести бесіди з власниками та орендарями об'єктів торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства.

Такі завдання поставлені міським головою В. Коваленком перед відповідними комунальними службами, а також небайдужими громадськими активістами, які, об'єднавшись у кілька груп, здійснять рейд містом. Розпочнеться робота у понеділок, 15 серпня.

-Загальноміський рейд з перевірки дотримання правил благоустрою прибудинкових територій, а також прилеглих до закладів громадського харчування, магазинів, МАФів і т.д. територій маємо провести у стислі строки.

На основі цих перевірок будуть підведені підсумки та прийняті відповідні рішення, – наголосив керуючий справами виконкому Василь Акуленко під час організаційного зібрання з цього приводу у міськвиконкомі.

– До роботи долучаться громадська рада при виконкомі, рада ветеранів війни та праці, ГО ветаранів АТО "Біла стріла", ГО ветеранів ВДВ "Ніхто крім нас", міська спілка воїнів-афганців та інші. Наближаються свята, вже незабаром дітлахи підуть до школи. Наприкінці вересня місто прийматиме багато гостей – учасників міжнародного інвестиційного форуму. Тож маємо докласти максимум зусиль, аби місто мало належний вигляд.

Учасники зібрання, зокрема ті хто візьме безпосередню участь у перевірці, звертаються до мешканців міста, підприємців, власників різних організацій та установ поставитися до цієї ініціативи з розумінням, а найголовніше – привести прилеглу територію до ладу, аби в подальшому не виникало непорозумінь.

"Чистота – це те, що відрізянє Нову Каховку з-поміж решти інших населних пунктів, тож давайте разом дбати про благоустрій нашого міста", – наголосили вони.

"Нова Каховка онлайн"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів