У ВР нагородять спеціальними преміями талановитих молодих вчених

У ВР нагородять спеціальними преміями талановитих молодих вчених
Відповідний проект Постанови Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2015 рік», реєстр.№4860, зареєстрував народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка», перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський.

Він пояснив, що згідно цієї постанови, починаючи з 2008 року, встановлюється 20 Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, у розмірі 20 тисяч гривень кожна.

«Премії встановлюються за результатами конкурсу проведеного Конкурсною комісією, що затверджена рішенням Комітету з питань науки і освіти 4 лютого 2015 року. До складу Комісії залучені провідні вчені з відповідних наукових напрямів», – сказав Співаковський.

Він підкреслив, що прийняття даної Постанови сприятиме підвищенню престижу наукових працівників, закріпленню молодих вчених в наукових установах та проведенні ними актуальних наукових досліджень, розвитку науки та науково-технічної діяльності, формуванню економіки знань.

"Солідарність" БПП

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів