«Школа плавання» у Гідропарку відкриває черговий сезон

З 25 червня 2016 року у Херсоні в Гідропарку розпочинається новий сезон безкоштовної «Школи плавання» для дітей.

«Школа плавання» цьогоріч працюватиме з 10.00 до 16.00 (без вихідних).

Тут можуть займатися діти з 6 років, за письмовою згодою батьків та за умови відсутності медичних протипоказань. Хлопчиків та дівчаток навчатимуть плавати досвідчені тренери.

«Школа плавання» - соціальний проект, що ініціював у 2009 році голова облради Андрій Путілов, який був на той час депутатом Херсонської міської ради, та Громадянський рух "Відродження Херсона". Щорічно тут навчаються плавати від 400 до 600 дітей. «Школа плавання» - невід'ємна частина спортивного життя Херсонщини. З 2015 році проект став частиною обласної програми підтримки розвитку спорту. Заробітну платню тренери отримують з місцевого бюджету, інші організаційні витрати – за рахунок громадської організації.

«Це важливий соціальний проект, з огляду на те, що багато херсонських родин не можуть собі дозволити навчати дітей плаванню у комерційних басейнах. Не у всіх дорослих є достатньо уміння, щоб навчити власних дітей впевнено триматися на воді. Вміння плавати – питання безпеки наших хлопчиків та дівчаток, які живуть біля ріки, бувають на морі. Крім того, діти влітку оздоровлюються, мають можливість гарно та з користю проводити час в оточенні ровесників та під наглядом відповідальних людей, що вже не один сезон працюють у «Школі плавання», - відзначив голова облради Андрій Путілов.

Він щорічно традиційно запрошує юних херсонців у «Школу плавання» та приймає участь у відкритті та закритті сезону.

Цьогоріч відкриття «Школи плавання» з відбудеться 25 червня о 11 годині.

У програмі свята: інтерактивні конкурси з дітьми, веселі клоуни, естафети, змагання з плавання, рухливі ігри.

Телефон для довідок: 46 75 50, (066) 038 41 19

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон