Олена Урсуленко: для Херсонщини відкривається велике майбутнє

Про це секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко заявила під час відкриття III Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

Для участі у Форумі прибули 54 делегації, з них 20 – іноземних, із 14 країн світу. Україна представлена на заході 9-ма містами.

Під час відкриття форуму організатори заходу зазначили: «Для Херсона – велика честь бути організатором такого масштабного заходу. Балтійсько-Чорноморський Економічний Форум стане економічним орієнтиром, що об'єднає представників підприємницьких та фінансових кіл країн Балтійсько-Чорноморського басейну».

Учасники форуму провели роботу у секціях за 4-ма напрямками: Розвиток транспортно-логістичного комплексу, енергозбереження та енергоринок, туризм та готельний бізнес, розвиток високопродуктивного агропромислового комплексу.

Під час роботи секції «Розвиток транспортно-логістичного комплексу» секретар Херсонської міської ради (партія БПП «Солідарність») Олена Урсуленко подякувала учасникам за проявлений інтерес до Балтійсько-Чорноморського форуму і зазначила:

«Все, що Херсонщина могла у собі розвинути у нас уже є, але ми розуміємо, щоб рухатися далі потрібно розвивати інфраструктуру. Недостатньо мати вдалу територіальну дислокацію чи взаємодіяти владі з бізнесом. Я переконана, що для нашого регіону відкриється велике майбутнє з розвиненою інфраструктурою».

Херсонщина готова до розвитку туристичних об'єктів і має величезний потенціал в альтернативній енергетиці. Представники обласної та міської влади заявили про готовність надати коридор інвестиційним проектам на Херсонщині.

"Солідарність"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів