У Скадовську продовжується «полювання на відьом»!?

З місцевої «Самооборони» виключили депутата Скадовської міськради Андрія Казберука лише за те, що голосував з «Опозиційним блоком»,- повідомляють журналісти «Політичної Херсонщини» і вважають цей факт прямим порушенням прав депутата

Схоже, що політичний тиск на депутатів Скадовської міської ради, який дуже схожий на горезвісну політику «полювання на відьом», набирає обертів – не так давно в «усіх смертних гріхах» безпідставно звинувачували депутата міськради Олега Васильєва, а ось це один міський депутат зазнав політичного тиску – скадовський «самооборонівець» Андрій Казберук позбавлений членства в цій організації.

Члени «Скадовської самооборони» більшістю голосів виключили з організації через те що, що він, як депутат Скадовської міської ради, голосував спільно із депутатами Опозиційного блоку, екс-регіоналами.

Cотник Скадовської народної самооборони Володимир Куріков так прокоментував виключення Андрія Казберука: «Андрій Анатолійович голосує за рішення спільно із депутатами Опозиційного блоку, які до того входили до сумнозвісної Партії регіонів...».

Цікаво, що подібної «провини» не передбачено статутом громадського утворення "Скадовська самооборона" та це є прямим порушенням прав Андрія Казберука як депутата Скадовської міської ради, - переконані в редакції видання «Політична Херсонщина»

P.S. Цікаво, а чи відомо представникам «самооборони», що більшість скадовчан обирали депутатів до міської ради саме для спільного вирішення проблем громади, а не заради суперечок між ними за партійними або ідеологічними переконаннями?

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон