Флагмани промисловості: Бериславський машинобудівний завод

В рамках оголошеної раніше інспекції промислових об'єктів Херсонщини, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв відвідав Бериславський машинобудівний завод

На Бериславському машинобудівному заводі керівники області побачили гарні результати роботи: підприємство працює в кілька змін, закуповується нове обладнання, налагоджено стабільний випуск комплектуючих для вагонобудування та оборонної промисловості.

«Ми, як влада, зобов'язані забезпечити такий клімат, за якого це підприємство зможе створити нові додаткові робочі місця, буде стабільно сплачувати податки, легалізує приток інвестицій у свій розвиток», - заявив на підприємстві губернатор Андрій Гордєєв

Він пообіцяв, що влада області допоможе забезпечити умови для успішного розвитку Бериславського машинобудівного заводу. Приміром, є у підприємства перешкоди з боку РЕМ - вирішення цих питань влада візьме на себе. Потребують також вирішення питання щодо інспекції з праці, яка буде акредитувати усі робочі місця на заводі.

А для того, щоб така взаємодія була системною – буде укладено договір (меморандум) про співпрацю між Бериславським машинобудівним заводом і Херсонською ОДА, який допоможе зaбeзпeчити умoви для уcпішнoгo poзвитку цьoгo підпpиємcтвa – aдмініcтpaція бepe нa ceбe виpішeння дeяких пpoблeм, a підпpиємcтвo, в cвoю чepгу, cтвopює нoві poбoчі міcця, cплaчує пoдaтки тa лeгaлізує інвecтиції.

Далі буде...

Фото Віктор Залєвський

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів