Флагмани промисловості Нової Каховки

Такими були і залишаються два потужних промислових підприємства, які відвідав голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Нагадаємо, робочі виїзди херсонський губернатор запланував для вивчeння cитуaції нa пpoмиcлoвиx підпpиємcтвax peгіoну. Одним з перших об'єктів для інспекції стали підприємства Нової Каховки

Новокаховський завод "Укргідромех" – спеціалізоване підприємство з виготовлення гідромеханічного обладнання і металоконструкцій для гідро -, тепло - та атомних електростанцій, спеціальних вантажопідйомних механізмів.

"На сьогоднішній день підприємство має замовлення на виготовлення 2 тис. тонн продукції для України, Грузії, Казахстану, Білорусії та інших країн СНД", – розповів Олег Бєзобразов, директор Новокаховського заводу "Укргідромех".

Протягом 55 років завод був єдиним постачальником гідромеханічного обладнання для об'єктів України, таких як каскад Дніпровських ГЕС, Дністровські ГЕС і ГАЕС тощо. Зараз майже вся продукція, яка виготовляється на цьому підприємстві, йде на експорт.

«Наша мета – допомогти заводу "Укргідромех" у пошуку покупців як в Україні, так і за її межами, аби збільшити навантаження та вийти на нові ринки збуту», – зазначив Андрій Гордєєв та поінформував про намір підписати угоду про співпрацю між облдержадміністрацією та заводом.

Наступним об'єктом для робочої інспекції керівництва області у місті Нова Каховка був ПРАТ «Завод крупних електричних машин».

Основним видом діяльності підприємства є виробництво синхронних і асинхронних електродвигунів, генераторів змінного струму, ремонт і сервісне обслуговування електричних машин.

Як зазначив керівник заводу Сергій Дегерменджи, підприємство єдине в Україні виробляє таку продукцію для 48 країн світу, на заводі постійно удосконалюється технологія виготовлення електричних машин, застосовуються нові види технологічного оснащення, що дає змогу значно підвищити якість продукції та дозволяє випускати продукцію для атомних електростанцій.

Крім того, Сергій Дегерменджи розповів про інноваційні технології, які застосовуються на виробництві – працівники заводу завдяки новітньому оснащенню мають змогу створювати 3D моделі електродвигунів.

Андрій Гордєєв, після огляду підприємства, зазначив: "Це потужне підприємство, яке потрібно вивести на більш високий рівень, тому влада зобов'язана зробити все, щоб завод отримував відповідну підтримку та зайняв провідне місце в економіці країни".

Фото Віктор Залєвський

Далі буде...

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон