У Новій Каховці відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту

Вчора, 7 червня, на спортивно-тренувальному полігоні 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нова Каховка відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту, в яких взяли участь команди рятувальників із 20 підрозділів обласної служби ДСНС.

З вітальним словом до учасників звернувся заступник начальника Головного управління ДСНС області Юрій Гатілов, який побажав усім доброго настрою, спортивно-професійного завзяття, вправності та відмінних результатів у виконанні досить непростих вправ. І змагання стартували.

Рятувальники демонстрували свої вміння та навики в ході трьох спеціальних етапів, а саме: долаючи 100-метрову смугу з перешкодами; піднімаючись по штурмовій та висувній драбинах на 3-тій поверх навчальної вежі.

На всіх етапах кращий результат в індивідуальному заліку показав начальник караулу 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Цюрупинського району Олександр Біловицький.

Також досить високі результати показали Олексій Філін та Сергій Нестеренко з Нової Каховки, Ігор Артеха з Херсона. У загальнокомандному заліку перемогу здобули рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нова Каховка.

Друге місце виборола команда цюрупинчан, третє посіли рятувальники по охороні Суворовського району м. Херсон.

«Такі змагання проводяться з метою підвищення готовності пожежно-рятувальних підрозділів області до дій за призначенням, популяризації пожежно-прикладного спорту серед особового складу пожежно-рятувальних частин та населення області. За їх результатами буде сформована збірна команда Херсонської області, яка вже незабаром візьме участь у Всеукраїнській першості, що проходитиме у м. Запоріжжя. Тож будемо вболівати за наших хлопців і щиро сподіватимемось на їх успішний виступ», - зазначив при підведенні пісумків змагань Юрій Гатілов.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів