Велодень у Новій Каховці

У неділю, 5 червня, у Новій Каховці вперше відбудеться Велопарад у рамках святкування всеукраїнського Велодню, який, хоча і не є офіційним святом, кожен рік в останню суботу травня святкуєтся у великих містах України, починаючи з 2007 року.

Цього року завдяки ініцівтивній группі велосипедистів «Новокаховські райдери» та за підтримки відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, Велодень також пройде і у нашому місті.

Основна мета проведення цього заходу – це пропаганда здорового та активного способу життя, в першу чергу, серед молоді, а також людей старшого покоління. Серед інших питань, цей захід має мету показати автомобілістам Нової Каховки, що велосипедист на вулицях міста є рівноправним учасником дорожньго руху.

Тож запрошуємо усіх велосипедистів Нової Каховки, а також гостей міста на Велодень-2016, який пройде на площі біля кінотеатру «Юність». У программі: велопарад вулицями міста, розважальні конкурси для великих та малих велосипедистів, а також міський пікнік на березі Дніпра. Початок свята о 10:00.

Сергій Хмарук,
голова ініцівтивної группи велосипедистів «Новокаховські райдери»
"Нова Каховка онлайн"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон