Лави херсонських прикордонників поповнюють дівчата

Держана прикордонна служба продовжує набирати в свої лави військовослужбовців за контрактом.Практично щоденно до регіонального центру комплектування приходять бажаючі пов'язати своє життя із службою на короні. Вчора, деякі з них вже здійснили свою мрію .

Красномовний факт - з 63 "новоспечених" прикордонників, які поповнили ряди Херсонського прикордонного загону та прийняли присягу на вірність народові України, - 52 дівчини!

В цей не легкий час, дівчата на рівні із хлопцями одягають зелені берети та беруть зброю в руки. Тепер їх чекає нелегка, але почесна справа – захищати кордони Батьківщини.

Окрім керівництва загону, на обраний життєвий шлях «новоспечених» прикордонників благословив Голова відділу військово-патріотичного виховання Херсонської Єпархії протоієрей Ігор та ветерани-прикордонники.

В свою чергу, військовослужбовці, які прийняли присягу, пообіцяли докласти всіх зусиль та вмінь для збереження територіальної цілісності України, недоторканності її кордонів та повністю виправдати почесне ім'я «ПРИКОРДОННИК».

Нагадуємо, що для бажаючих проходити військову службу за контрактом в лавах Державної прикордонної служби України завжди відкриті двері у Херсонському прикордонному загоні.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван ШЕВЦОВ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон