Олександр Співаковський: Вам розбудовувати Україну і своє рідне місто

З такими словами до випускників Херсонського фізико-технічного ліцею звернувся народний депутат України Олександр Співаковський.

У суботу, 28 травня, радісний шкільний дзвоник сповістив про закінчення навчального року для учнів Херсонського фізико-технічного ліцею. Вже 27-й раз в історії цього славного навчального закладу.

Для 184 випускників ФТЛ дзвоник, що пролунав сьогодні, був дійсно останнім. Для них починається нове, вже самостійне життя. Хлібом-сіллю на вишитому рушнику проводжали у поки незвідану даль своїх вже дорослих дітей батьки.

Високо нести горде ім'я ліцеїста в Україні і світі побажав цьогорічним випускникам незмінний директор ФТЛ Микола Бабенко.

Тепло, від щирого серця вітали вже колишніх ліцеїстів і високі гості - голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, міський голова Володимир Миколаєнко, секретар міської ради Олена Урсуленко, а також викладачі та батьки.

Народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань освіти та науки Олександр Співаковський закликав молодь, яка вже завтра робитиме свій перший самостійний вибір у дорослому житті, завжди залишатися патріотами України і свого рідного міста:

«Сьогодні тут відчувається шалена концентрація інтелекту. Ви є потужною майбутньою елітою України, від якої залежатиме, в тому числі, соборність і єдність нашої держави. Пам'ятайте про це. І як не склалася б ваша доля, який би шлях ви не обрали, ніколи не забувайте своїх вчителів, свій ФТЛ — фантастичний технічний ліцей.

А ще завжди пам'ятайте свій рідний Херсон. Для вас це - найсвятіше місце на Землі. Людина сама формує своє майбутнє. Тож кому, крім вас, таких розумних і молодих, розбудовувати наше місто? Повертайтеся сюди, вас тут завжди чекатимуть», - звернувся до юнаків і дівчат у своїй промові народний депутат.

Олег АЛЕКСАНДРОВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів