Відмовилися легалізувати вуличну торгівлю

Сезонну торгівлю свіжими овочами та фруктами на вулицях відмовилася легалізувати муніципальна влада Херсона. Якщо раніше тут видавали два-три десятки дозволів на вуличну торгівлю з червня по жовтень, то тепер — жодного.

Начальник міського управління споживчого ринку та сфери послуг Віра Кружнова пояснила це відсутністю нагальної потреби у додаткових ятках. Адже на чотирнадцяти ринках обласного центру нині є 990 вільних місць саме для торгівлі продовольчими товарами, і комерсанти можуть вільно обирати, на якому з них хочуть розташуватися.

А для найбідніших власників дач та присадибних ділянок там передбачили й соціальні майданчики, де кожен може продати відро з ягодами, городиною чи садовиною, навіть не сплачуючи за послуги ринку.

Утім, обмеження не стосуватимуться баштанних. Дозволи на вуличну реалізацію кавунів та динь у сезон таки видаватимуться, запевнила власкора «Голосу України» Віра Кружнова.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів