Олена Урсуленко: формування особистості починається безпосередньо з дитинства

До Херсонського ясла-садка №76 «Вишенька» завітали секретар міської ради Олена Урсуленко, народний депутата України Олександр Співаковський (БПП «Солідарність») та гості з Німеччини.

Саме у цьому дитячому садочку використовують педагогічні ідеї Фрідріха Фрьобеля. Тут малеча разом з вихователями висаджує та доглядає городину, знімають напруження за малюванням кольоровим піском і ще безліч того, чого ніколи не побачиш у звичайному садочку.


«Протягом багатьох століть формування особистості людини починається безпосередньо з дитинства. Сьогодні у нас створено усі умови для розвитку дитини. За використанням методики Фрідріха Фрьобеля у вихованні дітей стоїть різностороннього розвитку. Потрібно пам'ятати, що це ще й міжнародні зв'язки і мовна практика, які на сьогоднішній день збагачують знання підростаючого покоління та є запорукою успіху у дорослому житті. Тож з впевненістю можна сказали, що розвиток особистості як формувався з пелюшок, так це продовжується і зараз. Єдине, що у ХХІ столітті це все доповнене сучасними технологіями і відкриттями», – відзначила голова Херсонської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олена Урсуленко.

Також нещодавно у садочку з'явилася нова традиція – щороку випускники тут висаджують молоді вишеньки – символи садочка. Тож на подвір'ї садка незабаром виросте вишневий сад.

"Солідарність"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів