Херсонські діти в таких умовах перебувати не можуть

В цьому на власні очі пересвідчилися секретар міськради Олена Урсуленко та голова бюджетної комісії у міській раді Андрій Дмитрієв під час робочого виїзду до дитячого садка № 61, що по вулиці Купецькій (Піонерській) 94.

Справа в тому, що з приміщенням садочку виникла проблема - в результаті прориву водопровідної труби сталося підмивання ґрунту, що спричинило просадку фундаменту та значні ушкодження приміщень.

Оглянувши стан дитячих груп, депутатська комісія побачила, що садок дійсно потребує капітального ремонту, бо в таких умовах діти перебувати не можуть:

«Сьогодні ми пересвідчилися, що садочок №61 терміново потребує ремонту. На даний час тут працює 3 групи, де виховується 75 малюків, а за словами директорки садка, на наступний навчальний рік вже існує черга – більше 60 дітей. Але умови для перебування дітей тут непридатні, тому на найближчій сесії будемо вирішувати питання про передбачення коштів на ремонт садочка»,- наголосив голова бюджетної комісії Андрій Дмитрієв.

Справа в тому, що в районі Житлоселища (Забалки, Сухарного) склалася дійсно непроста ситуація з дитячими дошкільними закладами. Минулий робочий в'їзд депутатів бюджетної комісії відбувся до школи № 5, за результатами якого з міського бюджету були виділені 300 тисяч гривень на виготовлення проектної документації для будівництва біля школи № 5 дитячого дошкільного закладу на 3 групи.

«Херсонські діти мають зростати та виховуватися в комфортних умовах, і завдання депутатського корпусу зробити все для цього належне», - наголосила секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко

За матеріалами "Самопоміч -Херсон"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів