«Життю – так! Смерті на дорогах від ДТП – ні!

Херсонські лікарі долучились до Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху і закликали учасників дорожнього руху до безпечного руху на дорогах.

18 травня, працівники КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради в рамках Тижня безпеки дорожнього руху провели акцію «Ні смерті на дорогах!», вишукавшись вздовж вулиці, де розташований заклад, із плакатами та транспарантами «Життю – так! Смерті від ДТП на автошляхах – ні!», повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«Близько 200 тис. дітей щороку гине на дорогах у світі, близько 500 дітей щоденно потрапляють у ДТП, і, в більшості випадків, це дуже тяжкі травми, які призводять до інвалідності чи смерті дітей», – розповіла тривожну статистику головний лікар Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Інна Холодняк.«Метою нашої акції є закликати учасників дорожнього руху до безпечного руху на дорогах».

Лікар також звернула увагу на те, що навіть біля лікарні по вулиці Українській водії припарковують машини у заборонених місцях, що унеможливлює своєчасний заїзд та виїзд машин швидкої допомоги.

Довідка.
За ініціативи Міністерства охорони здоров'я України, підтримки Кабінету Міністрів України,із залученням профільних міністерств та відомств, обласних та Київської міської держадміністрацій, міжнародних і вітчизняних організацій з 16 по 22 травня 2016 року в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня – об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

Щороку на автошляхах України гине понад 4 000 осіб та більш ніж 30 000 людей отримують травми, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів