Вулицями Херсона проїхала колона байкерів на чолі з Мельпоменою

До відкриття XVIII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» залишилось зовсім мало часу. Вже завтра, 20 травня, обласний центр перетвориться на культурну столицю України.

Тому вчора працівники Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша організували чергову рекламну акцію фестивалю.

Цього разу вулицями Херсона проїхала колона байкерів на чолі з красунею Мельпоменою, а також іншими учасницями конкурсу «Міс Мельпомена».

«Підготовка до фестивалю йде повним ходом, залишилось мало часу. Наразі у нас проходяться останні приготування, цікавинки, ми їх так називаємо. Містом проїдуть байкери, які нам допомагають, і ми їм за це дуже вдячні. Хочемо ще раз показати місту, що фестиваль ось-ось розпочнеться. Я запрошую всіх на фестиваль, долучайтеся до нашого свята, станьте учасниками подій, які будуть відбуватися у нашому місті», - зазначає директор Херсонського облмуздрамтеатру Олександр Книга.

Самі ж хлопці на «залізних конях» говорять, що з радістю вирішили взяти участь в такій театральній акції: «Байкери мають тонкі та ранимі душі. І практично всі - театрали. На заходи «Мельпомени» обов'язково будемо приходити», - каже один із байкерів Валерій.Тетяна БОЙКО, фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів