Підведені підсумки змагань юних рятувальників Херсонщини

17 травня в урочищі Карабаї Цюрупинського району Херсонської області в межах проведення цьогорічного фіналу військово-патріотичної гри-випробування відбулися й змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

9 команд-учасниць змагалися на дистанції «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії», яка складалася з двох етапів.

До підготовки та суддівства етапів долучилися фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, рятувальники Цюрупинського районного пожежно-рятувального підрозділу обласної служби ДСНС, представники Херсонського центру позашкільної роботи та волонтери – колишні вихованці Херсонського обласного відділення «Школа безпеки». На етапі «Бойове розгортання та гасіння пожежі» учасники продемонстрували навички роботи з пожежним обладнанням і спорядженням, проявили вміння влучно та швидко загасити пожежу. Найкращою на цьому етапі виявилася команда загальноосвітнього навчального закладу міста Херсона № 27.

Етап «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» передбачав проведення рятувальних робіт із застосуванням засобів індивідуального захисту. Й знову вправнішою на цій дистанції стала команда Херсонської школи № 27.

У загальному заліку третє місце посіла команда навчального закладу м. Херсона № 32. Другими стали вихованці загальноосвітнього навчального закладу міста Херсона № 44. Беззаперечним переможцем змагань «Школа безпеки» стала команда загальноосвітнього навчального закладу міста Херсона № 27.

Херсонський НМЦ ЦЗ БЖД

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів