Близько 3000 ID-карток оформлено на Херсонщині

З початку року майже 3000 шістнадцятилітніх юнаків та дівчат Херсонського краю оформили сучасний паспорт громадянина України у формі картки.

Згідно чинного законодавства , ID- картка наразі оформлюється лише громадянам, які досягли 16-річного віку, тобто тим, хто документується паспортом громадянина України вперше.

На Херсонщині оформити паспорт-картку можна в 14 територіальних підрозділах міграційної служби, а саме : в Суворовському, Комсомольському , Дніпровському районних відділах м. Херсона , Новотроїцькому, Цюрупинському, Генічеському, Каланчацькому, Чаплинському, Скадовському, Голопристанському, Великоолександрівському, Бериславському, Каховському, районних секторах та Новокаховському міському секторі.

Територіальні підрозділи, в яких тимчасово відсутня технічна можливість оформлювати ID- картки, документують громадян паспортами старого зразка – книжечками, які також є чинними. Згодом всі райони області буде оснащено відповідним обладнанням.

Для оформлення першого паспорта громадянина України по досягненню 16-річного віку особа звертається до територіального підрозділу міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання та надає свідоцтво про народження, а громадяни, які народилися до 1 березня 2001 р., також копії документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу їх батьків.

Послуга надається безкоштовно.

Іоанна Євич
Головний спеціаліст по зв'язкам з громадськістю та ЗМІ
УДМС України в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів