Як фінансуються громадські організації Нової Каховки?

З метою забезпечення належного розвитку громадських організацій, залучення їх до процесів реалізації державної політики та надання їм фінансової підтримки, враховуючи фінансові можливості бюджету, в місті діє міська Програма реалізації соціальної політики на 2016-2019 роки.

Порядок та обсяги використання коштів фінансової підтримки громадським організаціям регламентується Постановами Кабінету Міністрів України № 176 від 07 березня 2012 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об'єднань інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам'ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та № 65 від 01 березня 2014 року «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Враховуючи вищевказані правові акти, кошти з міського бюджету для здійснення фінансової підтримки надано переважно громадським організаціям, які спрямовують свою діяльність на здійснення заходів по увіковіченню пам'яті Великої Перемоги, сприянню соціального захисту вразливих верств населення, ветеранів війни, людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями та ставлять за мету налагодження тісного діалогу з підростаючим поколінням в частині патріотичного, соціального та історичного виховання.

Під час підготовки проекту бюджету міста на 2016 рік на розгляд міської ради надали свої пропозиції щодо здійснення міських заходів та розрахунку кошторису відповідних витрат громадська організація «Учасники АТО «Біла Стріла» та Новокаховської організації ветеранів війни та праці (разом із міським осередком Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), на підставі яких рішенням міської ради від 24.12.2015 року № 126 «Про міський бюджет на 2016 рік» затверджений обсяг коштів, зазначених видатків у 2016 році в сумі 165 тис. грн.

Спільними зусиллями зазначених громадських об'єднань та міської ради, здійснено чимало значних соціальних заходів, а саме, проведено святкування Дня міста, Всеукраїнського дня ветеранів війни та військових конфліктів, не залишись без уваги представниці старшого, але не менш прекрасного покоління в Міжнародний жіночий день.

Завдяки акції «Чисті береги» разом із студентами міста, учасниками антитерористичної операції, благодійними фондами, комунальними підприємствами та багатьма іншими небайдужими мешканцями міста здійснено прибирання території берегової зони, а також проведено конкурс на кращу постановку патріотично-виховної роботи серед навчальних закладів міста.

Але це ще не всі задуми та ініціативи, які будуть здійснені до кінця поточного року. Згідно затвердженого плану міської Програми, громадські організації обіцяють нас порадувати ще багатьма цікавими та добрими справами.

"Нова Каховка онлайн"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів