Гордєєв про покращення екології Херсонщини

Вчора, 13 травня, у селі Роздольне Каховського району Херсонщини відбулось урочисте введення в експлуатацію закінченого будівництва на об'єкті "Очисні споруди"

Керівник Херсонщини Андрій Гордєєв зазначив, що введення в експлуатацію Роздольненської очисної споруди є тільки початком роботи з модернізації каналізаційних систем області:

"Відкриття очисної станції в Роздольному – це лише початок великої програми будівництва очисних споруд для покращення екологічної ситуації в Херсонської області. Зараз ми запускаємо відразу чотири сучасних очисних станції на Херсонщині".

У 2016 році буде введено ще три очисні споруди у селі Наддніпрянському, Чорнобаївці та Залізному Порті. Окрім цього, будуть добудовані очисні споруди у місті Берислав і селі Дар'ївка. Принцип роботи всіх очисних споруд засновано на технології повної біологічної очистки та аерації стічних вод. Це сучасний метод, який дає найбільш якісні показники очистки.

"Таким чином завдяки цій програмі Херсонщина отримає мережу нових станцій для очистки стічних вод. А це дозволить не лише покращити зручності для жителів цих населених пунктів, а й значно поліпшити екологічну ситуацію в області.

Херсонщина – туристичний край. Ми покращуємо екологію області, щоб туристи були впевнені – їхній відпочинок буде не лише приємним, а й безпечним і корисним. Ставимо за мету - стати найекологічнішою областю України", - зазначив Андрій ГОРДЄЄВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів