«Абетка здоров`я» у Херсоні

Спеціалісти Херсонського обласного центру здоров'я та спортивної медицини навчали херсонських школярів надавати першу медичну допомогу.


В рамках проведення дня цивільного захисту 12 травня в одному з початкових класів херсонської гімназії № 6 пройшов урок «Абетка здоров'я».

Спеціалісти Херсонського обласного центру здоров'я та спортивної медицини в ігровій формі навчали дітей надавати першу медичну допомогу при різних ситуаціях. Як допомогти собі та оточуючим при опіку, носовій кровотечі, укусах тварин і комах, чим обробляти поранені кінцівки – ці та інші ситуації розглядались на відкритому уроці.

Крім цього, дітей навчали накладати прості пов'язки на кисть та фіксуючу пов'язку на плече. Кожен з дітей мав можливість спробувати себе в ролі лікаря та пацієнта, повторюючи за спеціалістом центру алгоритм перев'язування. Зважаючи на вік учнів, задля безпеки увага акцентувалась на обов'язковому повідомленні батьків про травматичну ситуацію, що може відбутися з кожним. Протягом уроку відчувалась значна зацікавленість дітей, вони активно брали участь в заході.

«Знання про те, як надавати першу медичну допомогу в ситуаціях, що можуть трапитись з будь-ким, дуже корисні для підростаючого покоління. Ігрова форма проведення допоможе добре засвоїти і запам'ятати послідовність дій», - поділилась завідуюча відділення санології обласного центру здоров'я та спортивної медицини Ольга Джугостран.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів