Херсонський прикордонний загін набирає строковиків

Останній призов у Державну прикордонну службу України строковиків відбувся восени 2007 року, і з 2008-го, відомство перейшло на комплектування виключно військовослужбовцями за контрактом.

Цього року Державна прикордонна служба відновлює призов на строкову службу. Повернення до комплектування за змішаною системою є вимушеною і тимчасовою мірою.

Це пов'язано з масовою демобілізацією, яка відбулась в квітні 2016 року та тими завданнями, які у цей складний час ставляться перед прикордонним відомством.

Сьогодні перші 20 юнаків призвані з Миколаївської області та вже завтра відбудуть на навчання в Національну Академію Держприкордонслужби ім.Б.Хмельницького. Крім того строковиків будуть готувати за різними спеціальностями у Навчальному центрі в Оршанці, Кінологічному центрі та в Ізмаїльському навчально-тренувальному загоні Морської охорони.

Підрозділи охорони кордону вже готові до прийняття солдатів строкової служби. Там створені належні психологічні та побутові умови. Вони будуть виконувати завдання на ділянках, які не пов'язані з проведенням АТО.

Загалом, Держприкордонслужба планує призвати близько 4 тисяч військовослужбовців строкової служби.

Іван ШЕВЦОВ
Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів