Гордєєв привітав "Сармат"

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав військову частину «Сармат» з річницею створення.

Два роки тому на Херсонщині створена військова частина 2604, яку відразу назвали «Сармат». Нині «Сармат» виконує службовий обов'язок у зоні антитерористичної операції, у Донецькій області.

З річницею створення військової частини бійців батальйону «Сармат» та їх керівника привітав голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Він передав лист-подяку на передову в якому зазначив: «Ваші подвиги надихають. Адже завдячуючи вам, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Зичу Вам і військовим очолюваного Вами підрозділу продовжувати вірність славним традиціям усіх оборонців рідної землі. Бажаю вам, щоб кожен з вас був на висоті цих вимог та нехай ваші звершення будуть для нас взірцем і дороговказом, додають наснаги й енергії у побудові заможної, сильної і процвітаючої України.

Хай завжди сяє життєдайне сонце над вашими домівками, хай доля буде прихильною та ласкавою до вас, а добробут і душевна рівновага завжди супроводжують вас на життєвому шляху! Слава Україні!».

Херсонська ОДА

P.S. Подяку від голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва захисникам передасть волонтер Галина Уманець, яка разом з іншими волонтерами саме прямують до зони АТО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів